Proje Tasarım ve Danışmanlık

İletişimin oldukça değer kazandığı günümüzde şirketler için telekomünikasyon kuşkusuz çok önemli. En yeni ses çözümleri ve telekomünikasyon altyapıları ile Test Teknoloji olarak yönetim, üretim, satış, teknik servis, depolama ve sevkiyat faaliyetleri gibi kollara ayrılan bu dağınık yapıyı IT altyapısı üzerine bütünleştirerek tek bir merkez haline getiriyoruz.

Uzun yıllara yayılan tecrübemize dayanarak sunduğumuz bütünsel çözümler ile daima müşterilerimizin iş ortağı olmayı hedefledik. Kritik teknik servisten yönetim ve işletim bütünlüğü hizmetlerine kadar geniş bir alanı kapsayan hizmetlerimiz, müşterilerimizin gereksinimlerinin doğru analizi ve bu gereksinimlerin karşılanmasında etkin çözümler sağlamayı ilke edinmiştir.

Devamlı olarak gelişen uygulamalar sayesinde daha gelişkin bir yapıya kavuşan günümüz ağlarına yönelik olarak sunduğumuz hizmetler,
ağ üzerindeki her bir faktörün ayrıntılı şekilde incelenip değerlendirilip raporlandırılarak çözüme ulaştırılmasını içeriyor.

IP Telefon Tümleşik İletişim, Çağrı Merkezi, Yapısal Kablolama, Akıllı Bina, İntranet/İnternet ve Network Çözümleri ile tüm kullanıcılarımıza mümkün olan en yüksek hız ve kalitede hizmet sağlayarak olabilecek en düşük maliyetle etki alanlarınızı sürekli geliştirmek için çalışıyor, enerji ve bilgi iletiminde sorunsuz projeler üretmeyi hedefliyoruz.