2013 Alcatel Lucent Dynamic Tour Sponsoru Olduk

Dünya çapında yapılan Dynamic Tour etkinliğimiz, yaklaşık bir buçuk yıl aradan sonra tekrar İstanbul'a geliyor. Bu defa küçük bir farkla.. Siz kıymetli müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın yanısıra Orta ve Doğu Avrupa, Rusya, Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerinden de müşterilerimiz ve iş ortaklarımız da 12 Haziran tarihinde cennet ülkemize misafir olacak.

Kişisel Bulut ("Personal Cloud") kavramı "Yeni PC çağı" konseptiyle yavaş yavaş kişisel bilgisayarların yerini alırken, kurumsal dünyanın oyuncuları arasında haberleşme ve iletişimdeki değişimlerin temelde şu 3 mega trend tarafından tetiklendiğini görüyoruz:


1.Tüketici Devrimi – artık tüm kontrol kullanıcıya geçiyor
2.Teknoloji Devrimi – BT bölümleri mimarilerini yeniden gözden geçiriyor
3.İş Devrimi – bulut tabanlı, kullandığın kadar öde iş modellerine geçiliyor

Bu küresel ve yaygın devrim, kendi kurumunuzun bu yeni PC çağına adaptasyonunu planlama konusunda sizlere olağandışı bir sorumluluk yüklüyor. Bu adaptasyon çalışmaları, gerek veri ağı altyapınızı, cihazlarınızı, gerekse de uygulamalarınızı ve servisleri yakından ilgilendiriyor.

Kurumların, bu yeni PC çağına geçişi konusunda daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, sizi bu etkinliğimize mutlaka bekliyoruz